Kontakt

 

CAD/CAM SOLUTION Sp. z o.o.

 

HAUPTSITZ
Konstruktionsbuero / Werkzeugbau

ul. Kolejowa 311,
05-092 Łomianki,
Poland
Tel. +48 22 751 72 15,
Fax +48 22 751 72 16

ccs@cadcamsolution.pl

Handelsregister: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Stammkapital 312 000PLN


KRS Nummer 0000140396
NIP: 527-10-26-907
REGON: 011147022

 BÜROS

Konstruktionsbuero
Presswerkzeuge

ul. Wesoła 51, biuro 517
25-363 Kielce,
Polen
Tel. +48 41 340 71 43

Konstruktionsbuero
Spritzgusswerkzeuge

ul. Kraszewskiego 7 
85-240 Bydgoszcz, 
Polen
Tel. +48 882 020 118

PARTNERFIRMA

Siebenwurst CAD CAM Solution S. de R. L.  (SCM)
Av. Manuel Gómez Morin No. 3970 Int. 303
Fracc. Centro Sur
Querétaro
Mexico
http://siebenwurst-ccs.com.mx/


Ansprechpartner:

Geschaeftsfuehrer Bogusław Kajdrys bkajdrys@cadcamsolution.pl
Technischer Direktor Andrzej Piotrowski apiotrowski@cadcamsolution.pl
Produktionsdirektor Jerzy Berliński jberlinski@cadcamsolution.pl
Direktor der Geschaeftsentwicklung Rafał Lewandowski rlewandowski@cadcamsolution.pl
Projektleiter Anna Sybilska asybilska@cadcamsolution.pl
Projektleiter Kamil Mienkina kmienkina@cadcamsolution.pl
Projektleiter Magdalena Kaczyńska mkaczynska@cadcamsolution.pl
Buchhaltung Iwona Leszczyńska ileszczynska@cadcamsolution.pl
IT Maksymilian Chudzik mchudzik@cadcamsolution.pl